neděle 15. září 2013

Víkendové dorty

 Jeden sladký jahodový ... ;)

Druhý slaný ;)

4 komentáře:

 1. ten slaný nemá chybu, rozhodně originální! Nechceš časem hodit recept? Zajímalo by mě, z čeho je ten korpus a případně náplň..
  a sladký je samozřejmě taky pěkný :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. slaný je klasicky z toastového chlebu, protože jsem zatím neobjevila slané těsto, které by bylo nadýchané... zkoušela jsem už asi 5 receptů, ale zatím bez úspěchu... tak když peču pro někoho, tak sázím na jistotu na toastový chléb a na pomazánky podle chutí oslavence ;)

   Vymazat
 2. Oba dortíky nemají chybu, dala bych si určitě ten jahodový mňam :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. :-) Hezký den

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...